Lubię szyć
.... i nie tylko
Strony
Szyję
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą
nagrody
.
Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą
nagrody
.
Pokaż wszystkie posty
czwartek, 14 listopada 2013
Rozdawajka u Izabellart
Konkurs u Izabellart
- do wygrania
kolie
Tych, którzy tu zaglądają zapraszam na candy u Izabeli.
P.S. Jesienna sukienka nareszcie się uszyła, tylko nie ma pogody do zdjęć - zdecydowanie za szybko robi się ciemno.
Starsze posty
Strona główna
Subskrybuj:
Posty (Atom)