Strony

Pokazywanie postów oznaczonych etykietą słodycze. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą słodycze. Pokaż wszystkie posty

czwartek, 16 stycznia 2014

Prezenty

Minęły Święta, rok 2014 już na dobre się zaczął a u mnie nadal po staremu czyli pustką wieje i wszędzie przeciągi (zdecydowanie przeciągam wpisy zbyt długo).  Zatem idąc tym tropem prezentuję kosmetyczki, które były prezentami świątecznymi. Jeden komplet dostała teściowa a drugi dostanie kuzynka, jak tylko się spotkamy.




             A przy okazji inne formy rękodzieła, które również były prezentami
 
Pierniki przed dekoracją (policzyłam je z ciekawości - 209szt.)

 Pierniki ok. 4 godziny później


Karczochy, które dostaliśmy od mojej siostry
--------------------------
wykrój: kosmetyczka mała, kosmetyczka duża
materiał: coś a'la żakard