Strony

Pokazywanie postów oznaczonych etykietą szycie. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą szycie. Pokaż wszystkie posty

piątek, 18 października 2019

Przemyślenia

Wpis poświęcony ... hmm chyba samej sobie.
Przejrzałam właśnie swoją listę czytelniczą i okazało się że 80% blogów nie publikuje nic od 2-3 lat! Chwilę później zdałam sobie sprawę, że mój blog też należy do takich uśpionych (martwych ?)
Cztery wpisy w wersji roboczej, kilkanaście nieobrobionych zdjęć, kilka niesfotografowanych ubrań i całe mnóstwo niezrealizowanych projektów w głowie -  smutna prawda. A przez te 2 lata szyciowy świat bardzo się zmienił - mnóstwo nowych osób zaraziło się szycioholizmem, blogi straciły na rzecz na FB i Instagrama, powstało setki nowych szablonów ... i ja chyba tego nie ogarniam. Praca, dom a przede wszystkim moja Maluszka wypełniają czas po same brzegi. Trochę tęsknię (bardzo!), staram się wyrywać chwile tylko dla siebie i swojej pasji a w międzyczasie, nocami podglądam innych i zazdroszczę.

A może podpowiecie mi (jeśli w ogóle ktoś tu jeszcze zagląda) gdzie warto teraz zajrzeć - chwilowo uległam fascynacji szytymi akcesoriami - torby, torebki, kosmetyczki i takie tam przydasie :)


W tym roku na Festiwalu Trzech Kultur we Włodawie była zaaranżowana stara pracownia krawiecka - Maluszka jeszcze trochę poćwiczy i będziemy szyć we dwie :)